DELTACO EV-1203

5.0 (9 anmeldelser)
DELTACO EV-1203
Bedste pris
Faldet 16.7%
510kr
1.814 krSPAR 72%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Deltaco EV-1203 ladekablet er ideelt til elbiler med Type 2-stik, perfekt til både offentlig og privat opladning. Med en længde på 3 meter tilbyder det fleksibilitet og effektiv opladning med mode 3-teknologi. Kabelmaterialet er modstandsdygtigt over for UV-lys og slid, og de sølvbelagte forbindelser sikrer lang levetid. Den mekaniske lås beskytter mod tyveri under opladning.

DELTACO EV-1203 koster lige nu 510 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 26,6 % lavere end den højeste registrerede pris på 695 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 510 kr (23. juli 2026) og 695 kr (05. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 510 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Deltaco e-Charge EV-1203 opladningskabel til elbiler, type 2 til type 2, 1 fase, 16 A, 3,6 kW, 3 meter, sort
510 kr
+ 39 kr fragt
Total: 549 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
DELTACO Deltaco opladerledning type 2 type 2, 1 fase, 16A, 3 meter EV-1203 Modsvarer: N/A
999 kr
Total: 999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
DELTACO EV-kabel type 2 type 2, 1 fase, 16A, 3,6 kW, 3m, sort
1.218 kr
Total: 1.218 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
e-Charge kabel, type 2 til type 2, 1 fase, 16A, 3m
1.814 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.853 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 16.7%

Specifikationer

Mærke: Deltaco
Kategori: Strømforsyninger og opladere