Deltaco E-charge EV-3215

4.2 (8 anmeldelser)

Deltaco E-charge EV-3215 er et robust Type 2 ladekabel designet til elbiler. Med 16A og 3-faset tilslutning sikres effektiv opladning. Den 5 meter lange ledning giver fleksibilitet og bekvemmelighed i forskellige opladningsscenarier.

Deltaco E-charge EV-3215 koster lige nu 849 kr. En stigning på 11,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 761 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 761 kr (25. maj 2026) og 1.399 kr (14. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 849 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Deltaco E-Charge ladekabel til elbil, type 2, 3-faset, 16A, 11 kW, 5 meter
849 kr
+ 39 kr fragt
Total: 888 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
DELTACO Deltaco opladerledning type 2 type 2, 3 fase, 16A, 5 meter EV-3215 Modsvarer: N/A
1.399 kr
Total: 1.399 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Deltaco ladekabel, type 2, 3 fase, 16A, 5 meter
1.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Deltaco ladekabel, type 2, 3 fase, 16A, 5 meter
1.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
DELTACO e-Charge, cable type 2 type 2, 3 phase, 16A, 5M
1.665 kr
Total: 1.665 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Evify DK favicon
Evify DK
Ladekabel, Type 2, 3-fase 16 A 11 kW
1.695 kr
Total: 1.695 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Deltaco ladekabel, type 2, 3 fase, 16A, 5 meter
1.699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.738 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Deltaco ladekabel, type 2, 3 fase, 16A, 5 meter
1.899 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.938 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
COMTEK favicon
COMTEK
Deltaco e-Charge EV-3215 ladekabel Type 2 til Type 2
2.290 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.339 kr
På lager
Leveringstid: New
Køb nu
Batteri-salg.dk favicon
Batteri-salg.dk
Deltaco E-charge, Cable Type 2 Type 2, 3 Phase, 16a, 5m Ledning
2.562 kr
+ fri fragt
Total: 2.562 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Cykel-lygter.dk favicon
Cykel-lygter.dk
Deltaco E-charge, Cable Type 2 Type 2, 3 Phase, 16a, 5m Ledning
2.562 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.601 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Deltaco E-charge, Cable Type 2 Type 2, 3 Phase, 16a, 5m Ledning
2.562 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.601 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
Pande-lampe.dk favicon
Pande-lampe.dk
Deltaco E-charge, Cable Type 2 Type 2, 3 Phase, 16a, 5m Ledning
2.562 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.601 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Arbejdslamper.dk favicon
Arbejdslamper.dk
Deltaco E-charge, Cable Type 2 Type 2, 3 Phase, 16a, 5m Ledning
2.567 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.606 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
Lommelygtesalg.dk favicon
Lommelygtesalg.dk
Deltaco E-charge, Cable Type 2 Type 2, 3 Phase, 16a, 5m Ledning
2.567 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.606 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Deltaco
Kategori: Strømforsyninger og opladere