Deltaco Cat6a Installationskabel 305m

Deltaco Cat6a installationskabel på 305 meter er ideelt til netværk med høj båndbredde. De solide 23 AWG-ledere sikrer stabilt signal, mens LSZH-yderkappen reducerer risici ved brand. Perfekt til fast struktureret kabling.

Deltaco Cat6a Installationskabel 305m koster lige nu 2.119 kr. En stigning på 10,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.921 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.921 kr (01. juni 2026) og 2.313 kr (20. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.119 kr hos Dustin DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Deltaco Bulkkabel 305 M Grå Ingen Cat 6a 305m Grå
2.119 kr
Total: 2.119 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Netvrkskabel U/UTP Cat6a 305 meter, 500MHz, LSZH, gr
2.120 kr
+ 99 kr fragt
Total: 2.219 kr
På lager
Leveringstid: Ukendt
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
DELTACO U/UTP Cat6a installation cable, 305m, 500MHz, LSZH, gray
2.416 kr
Total: 2.416 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Deltaco Bulkkabel 305 M Grå Ingen Cat 6a 305m. Grå
2.494 kr
Total: 2.494 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Deltaco U/utp Cat6a Installation Cable, 305m, 500mhz, Lszh, Grey
3.610 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.649 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 4.2%

Specifikationer

Mærke: Deltaco
Kategori: Netværkskabler