DELTACO Cat 7 S/FTP Netværkskabel

Bedste pris
Stabil pris
859kr
2.024 krSPAR 58%
hos Av-Cables DK
På lagerFri fragtLaveste

DELTACO Cat 7 S/FTP netværkskabel er ideelt til professionelle installationer. Med dobbelt skærmning sikrer det en stabil og hurtig forbindelse op til 10 Gbps ved 600 MHz. Det er fremstillet i hvid og har en længde på 100 meter med lav røgudvikling og ingen halogen. Perfekt til både netværks- og AV-installationer.

DELTACO Cat 7 S/FTP Netværkskabel koster lige nu 859 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 859 kr (01. marts 2026) og 859 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 859 kr hos Av-Cables DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Cat 7 S/FTP LSZH Netværkskabel - CU - Solid - Hvid - 100 meter
859 kr
Total: 859 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Netvrkskabel S/FTP installationskabel Cat7, LSZH, 100 meter, hvid
1.009 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.048 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
DELTACO S/FTP installationskabel Cat7, LSZH, 100m, hvid
1.086 kr
Total: 1.086 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Deltaco S/ftp Cat7 Install Cable100m Drum 600mhz Deltacertif White
1.552 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.591 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Deltaco Bulkkabel 100 M Hvid Ingen Cat 7 100m. Hvid
2.024 kr
Total: 2.024 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Deltaco Bulkkabel 100 M Hvid Ingen Cat 7 100m. Hvid
2.024 kr
Total: 2.024 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Kategori: God Pris