DELTACO Cat 5e U/UTP Netværkskabel

DELTACO Cat 5e U/UTP netværkskabel er ideelt til både væginstallationer og almindelig netværksforbindelse. Med solid kobberleder og en længde på 305 meter kan det let håndtere en båndbredde på op til 100 MHz og hastigheder op til 1 Gbit/s. Den hvidfarvede kabelrulle er perfekt til diskret installation i både hjem og kontor.

DELTACO Cat 5e U/UTP Netværkskabel koster lige nu 1.069 kr. En stigning på 15,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 926 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 926 kr (01. juni 2026) og 1.069 kr (11. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.069 kr hos Av-Cables DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Cat 5e U/UTP Netværkskabel - CU - Solid - Hvid - 305 meter
1.069 kr
Total: 1.069 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Netvrkskabel U/UTP installationskabel, Cat5e, 305 meter boks, hvid
1.117 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.156 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
DELTACO U/UTP installationskabel, Cat5e, 305m boks, hvid
1.338 kr
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
DELTACO Netværkskabel U/UTP installationskabel, Cat5e, 305m hvid
1.399 kr
+ 69 kr fragt
Total: 1.468 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 Hverdage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Deltaco U/utp Installation Cable, Cat5e, 305m, White
1.888 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.927 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Kategori: God Pris