Delta Recliner lænestol

5.0 (1 anmeldelse)
Delta Recliner lænestol
Bedste pris
Stabil pris
4.000kr
5.399 krSPAR 26%
hos Erling Christensen Møbler
På lagerFri fragtLaveste

Delta Recliner lænestolen kombinerer stil og komfort med sin indbyggede fodskammel og justerbare ryg. Den elegante sorte stjernefod og gråt/brunt stof giver et moderne udseende, mens den ergonomiske form sikrer behagelig afslapning. Perfekt til stuen eller læsehjørnet.

Delta Recliner lænestol koster lige nu 4.000 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 21,6 % lavere end den højeste registrerede pris på 5.099 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 4.000 kr (13. marts 2026) og 5.099 kr (10. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 4.000 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Erling Christensen Møbler Delta Recliner lænestol i grå/brunt stof med sort fod : Erling Christensen Møbler : Erling Christensen Møbler
4.000 kr
+ fri fragt
Total: 4.000 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
Delta recliner stol brun-grå stof, m. armlæn
5.399 kr
+ fri fragt
Total: 5.399 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country"=>"DK", "g:price"=>"0.
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Kategori: Sofaer