DeLonghi Nespresso Inissia EN80.B

4.5 (5 anmeldelser)

Oplev kaffeglæde med DeLonghi Nespresso Inissia EN80.B. Denne stilfulde og kompakte kapselkaffemaskine tilbyder 19 bar tryk, der sikrer en fyldig og aromatisk kop kaffe hver gang. Dens elegante sorte design passer perfekt ind i ethvert køkkenmiljø, og den er nem at rengøre.

DeLonghi Nespresso Inissia EN80.B koster lige nu 544 kr. En stigning på 1,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 534 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 534 kr (01. maj 2026) og 567 kr (18. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 544 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
DeLonghi Nespresso Inissia EN 80.B Kaffemaskine Sort
544 kr
Total: 544 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
DeLonghi Nespresso Inissia EN 80.B Sort
634 kr
Total: 634 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Nespresso Inissia Coffee Machine
677 kr
+ 39 kr fragt
Total: 716 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Krups Inissia, EN80.B, Kapselmaschine, Schwarz
679 kr
+ fri fragt
Total: 679 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Delonghi Nespresso Inissia En 80.b Black
750 kr
+ 40 kr fragt
Total: 790 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.9%

Specifikationer

Mærke: DeLonghi
Kategori: Espressomaskiner
automatisering: Automatisk
bryggetype: Pumpe
finish: Black
funktioner: Kapselkompatibel