DeLonghi Nespresso CitiZ EN 267.WAE

4.7 (3 anmeldelser)

DeLonghi Nespresso CitiZ EN 267.WAE kaffemaskine kombinerer stil og funktionalitet. Med en mælkeskummer og et pumpetryk på 19 bar kan du brygge perfekt espresso og lækre mælkedrikke hurtigt og nemt i dit køkken.

DeLonghi Nespresso CitiZ EN 267.WAE koster lige nu 1.279 kr. En stigning på 5,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.217 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.217 kr (17. april 2026) og 1.279 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.279 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
DeLonghi Nespresso CitiZ EN 267.WAE Kaffemaskine Hvid
1.279 kr
Total: 1.279 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
DeLonghi Nespresso CitiZ EN 267.WAE coffee machine with milk frother 19 bar
1.325 kr
+ fri fragt
Total: 1.325 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Nespresso CitiZ & Milk kaffemaskine fra DeLonghi
1.515 kr
Total: 1.515 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Nespresso Citiz & Milk kapselmaskin, vit
1.525 kr
Total: 1.525 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Nespresso D123 CitiZ&Milk bialy
1.719 kr
+ fri fragt
Total: 1.719 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 5.1%

Specifikationer

Mærke: DeLonghi
Kategori: Espressomaskiner