De'Longhi Magnifica Start ECAM220.22.GB

4.6 (539 anmeldelser)

De'Longhi Magnifica Start ECAM220.22.GB er en elegant automatisk kaffemaskine i mørkegrå, designet til at give dig den perfekte kaffeoplevelse derhjemme. Med en mælkeskummer og 15 bars tryk kan du nemt tilberede alt fra espresso til cappuccino. Den brugervenlige betjening sikrer en let bryggeproces, så du kan nyde din favoritkaffe på ingen tid.

De'Longhi Magnifica Start ECAM220.22.GB koster lige nu 2.288 kr. En stigning på 7,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.137 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.137 kr (30. april 2026) og 2.366 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.288 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
DeLonghi Magnifica Start ECAM220.22.GB Automatisk kaffemaskine Mørkegrå
2.288 kr
Total: 2.288 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
DeLonghi DeLonghi Magnifica Start ECAM220.22.GB automatic coffee machine with cappuccinatore 15 bar
2.299 kr
+ fri fragt
Total: 2.299 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
DeLonghi ECAM 220.22.GB Magnifica Start
2.729 kr
+ fri fragt
Total: 2.729 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
DeLonghi ECAM220.22.GB Magnifica Start Espressomaskine
2.999 kr
+ 49 kr fragt
Total: 3.048 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: DeLonghi
Kategori: Espressomaskiner
automatisering: Automatisk
finish: Black, White
funktioner: Med kværn