DeLonghi Magnifica Evo ECAM290.81.TB

Bedste pris
Stabil pris
2.979kr
5.619 krSPAR 47%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

DeLonghi Magnifica Evo ECAM290.81.TB er en elegant automatisk kaffemaskine i titansort, der forener avanceret teknologi med brugervenlighed. Den indbyggede mælkeskummer og 15 bar tryk sikrer, at du nemt kan lave autentiske espresso og kaffevarianter. Perfekt til hverdagskaffe og særlige lejligheder.

DeLonghi Magnifica Evo ECAM290.81.TB koster lige nu 2.979 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.979 kr (17. april 2026) og 2.979 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.979 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
DeLonghi Magnifica Evo ECAM290.81.TB Automatisk kaffemaskine Titansort
2.979 kr
Total: 2.979 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
DeLonghi Magnifica Evo ECAM 290.81.TB
3.070 kr
+ fri fragt
Total: 3.070 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Delonghi Helautomatisk Espressomaskin ECAM290.81.TB
3.998 kr
Total: 3.998 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
DeLonghi Magnifica Evo ECAM290.81.TB Automatisk kaffemaskine Titansort
4.179 kr
+ fri fragt
Total: 4.179 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
DeLonghi ECAM290.81TB Magnifica Evo Milk Espressomaskine
4.399 kr
+ fri fragt
Total: 4.399 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Automatisk espressomaskine med mælkeskummer, 7 kaffemuligheder
5.619 kr
Total: 5.619 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: DeLonghi
Kategori: Espressomaskiner