DeLonghi Icona Vintage KBOV 2001.GR

4.7 (1 anmeldelse)

DeLonghi Icona Vintage elkedel kombinerer italiensk design med funktionalitet. Denne 1,7 liters kedel i elegant olivengrøn har en 360° roterbar bund og aftageligt kalkfilter for nem rengøring. Nyd en effektiv brygning med 2000 watts kraft og automatisk slukning, der sikrer sikkerhed og brugervenlighed.

DeLonghi Icona Vintage KBOV 2001.GR koster lige nu 491 kr. En stigning på 1,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 484 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 484 kr (19. maj 2026) og 539 kr (07. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 491 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
DeLonghi Icona Vintage Elkedel 1.7liter 2kW Oliven
491 kr
Total: 491 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
DeLonghi Elkedel Icona Vintage KBOV 2001 Oliven
493 kr
+ 39 kr fragt
Total: 532 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
DeLonghi Icona Vintage Kedel 1.7liter Oliven
639 kr
+ fri fragt
Total: 639 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Kedel Icona Vintage Grøn KBOV2001.GR
799 kr
Total: 799 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: DeLonghi
Kategori: Køkkenudstyr