DeLonghi Dedica EC685.BK

4.5 (9 anmeldelser)
DeLonghi Dedica EC685.BK
Bedste pris
Stabil pris
950kr
1.494 krSPAR 36%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

DeLonghi Dedica EC685.BK er en kompakt espressomaskine til den kræsne kaffeelsker. Med 15 bar tryk og justerbart cappuccino-system, får du caféoplevelsen hjemme. Dens stilfulde design og effektive termoblokteknologi sikrer optimal brygning hver gang.

DeLonghi Dedica EC685.BK koster lige nu 950 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 950 kr (17. april 2026) og 950 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 950 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
DeLonghi DEDICA EC 685.BK Kaffemaskine Sort
950 kr
Total: 950 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
DeLonghi EC 685.BK
1.058 kr
+ fri fragt
Total: 1.058 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
DeLonghi Dedica Style EC685.BK Espressomaskine
1.107 kr
Total: 1.107 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
DeLonghi DEDICA EC 685.BK Kaffemaskine Sort
1.259 kr
+ fri fragt
Total: 1.259 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Delonghi Dedica Ec685 Manuel Espresso Maker
1.490 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.530 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
DeLonghi Dedica EC685 Manuel Espressomaskine
1.494 kr
Total: 1.494 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: DeLonghi
Kategori: Espressomaskiner
automatisering: Automatisk
bryggetype: Pumpe
finish: Black, Metal, Red, Silver, Stainless Steel, White
funktioner: Kapselkompatibel, Med damprør