DeLonghi Dedica EC 685.M

DeLonghi Dedica EC 685.M espressomaskinen kombinerer stilfuldt design med avanceret bryggeteknologi. Med 15 bar tryk og en cappuccinatore kan du lave autentisk espresso og perfekt skummet mælk. Den kompakte størrelse gør den ideel til mindre køkkener uden at gå på kompromis med kvaliteten.

DeLonghi Dedica EC 685.M koster lige nu 993 kr. En stigning på 0,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 991 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 991 kr (22. juli 2026) og 1.096 kr (11. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 993 kr hos Proshop.dk.

Ofte stillede spørgsmål

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
DeLonghi EC 685.M
993 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.032 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
DeLonghi DEDICA EC 685.M Kaffemaskine Metal
1.051 kr
Total: 1.051 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
DeLonghi Dedica Style EC685.M Espressomaskine
1.078 kr
Total: 1.078 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
DeLonghi EC685.M Dedica -espressokeitin
1.144 kr
Total: 1.144 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
DeLonghi DEDICA EC 685.M Kaffemaskine Metal
1.219 kr
+ fri fragt
Total: 1.219 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Delonghi Dedica Ec685 Manuel Espresso Maker
1.480 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.520 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 2.6%

Specifikationer

Mærke: De'Longhi
Kategori: Espressomaskiner