Dell WD19S

4.2 (1 anmeldelse)

Dell WD19S USB-C dockingstation giver dig en enkel og effektiv måde at forbinde din bærbare computer til flere skærme og enheder. Med HDMI, 2 x DisplayPort og USB-C kan du nyde en problemfri arbejdsgang. Ideel til professionelle, der har brug for en fleksibel og pålidelig tilslutningsløsning på kontoret.

Dell WD19S koster lige nu 1.620 kr. En stigning på 2,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.585 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.585 kr (27. maj 2026) og 1.874 kr (08. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.620 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Dell WD19S USB-C 90W
1.620 kr
+ fri fragt
Total: 1.620 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Dell WD19S USB-C Dockingstation
1.756 kr
Total: 1.756 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Dell WD19S USB-C Dockingstation
1.769 kr
+ fri fragt
Total: 1.769 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Dell Docking Station Wd19s Usb-c 3.2 Gen 2
1.874 kr
Total: 1.874 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Dell WD19S USB-C Dock 130W EU
2.052 kr
Total: 2.052 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 8.2%

Specifikationer

Mærke: Dell
Kategori: Bærbar computer dockingstationer