Dell Universal Dock UD22

4.2 (933 anmeldelser)
Dell Universal Dock UD22
Bedste pris
Stabil pris
1.465kr
3.019 krSPAR 51%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Dell Universal Dock UD22 tilbyder alsidig forbindelse med USB-C, HDMI og DisplayPort til op til 5K skærmopløsning. Med en strømforsyning på op til 96 W kan du både oplade og tilslutte din bærbare computer nemt og elegant, hvilket sikrer effektiv multitasking og øget produktivitet.

Dell Universal Dock UD22 koster lige nu 1.465 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.465 kr (16. april 2026) og 1.465 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.465 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Dell Universal Dock UD22 USB-C Dockingstation
1.465 kr
Total: 1.465 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Dell UD22 Universal USB-C Dock 130W EU
1.668 kr
Total: 1.668 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Superprice.dk favicon
Superprice.dk
DELL Universal Dock UD22 Docking USB 3.2 Gen 2 Type-C Sort
2.298 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.337 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Dell Universal Dock UD22 USB-C 2x DP HDMI
2.698 kr
+ fri fragt
Total: 2.698 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Dell Universal Dock UD22 USB-C Dockingstation
3.019 kr
+ fri fragt
Total: 3.019 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Dell
Kategori: Bærbar computer dockingstationer
funktioner: Universal
porttype: DisplayPort, HDMI, Thunderbolt, USB, USB 3.2