Dell UltraSharp U4323QE

4.5 (461 anmeldelser)

Dell UltraSharp U4323QE bringer en 42.51" IPS-skærm med 4K-opløsning, der sikrer skarp og præcis farvegengivelse. Perfekt til multitasking, den integrerede KVM, Ethernet og USB-C-strømforsyning letter forbindelsen mellem enheder for en smidig arbejdsdag. Ideel til professionelle, der kræver skærm af høj kvalitet.

Dell UltraSharp U4323QE koster lige nu 6.977 kr. En stigning på 4,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 6.671 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 6.671 kr (09. juni 2026) og 7.124 kr (25. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 6.977 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
42" Dell UltraSharp U4323QE 3840x2160 60Hz
6.977 kr
+ fri fragt
Total: 6.977 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Dell Ultrasharp U4323qe 43 tommer 3840 × 2160pixels Ips 16:9 60hz
7.124 kr
Total: 7.124 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Dell Ultrasharp U4323qe 43 tommer 3840 × 2160pixels Ips 16:9 60hz
7.124 kr
Total: 7.124 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Dell UltraSharp U4323QE 42.51" IPS 3840 x 2160 HDMI DisplayPort USB-C 60Hz
7.245 kr
Total: 7.245 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Dell TFT U4323QE 42.5IN IPS
10.899 kr
+ fri fragt
Total: 10.899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.3%

Specifikationer

Mærke: Dell
Kategori: Computerskærme