Dell UltraSharp U3425WE

4.5 (271 anmeldelser)
Dell UltraSharp U3425WE
Bedste pris
Stabil pris
5.934kr
9.798 krSPAR 39%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Dell UltraSharp U3425WE 34'' skærm kombinerer høj opløsning på 3440 x 1440 med ultrabred visning, ideel til multitasking. Med IPS-panelet får du præcise farver og bred betragtningsvinkel, mens Thunderbolt 4, HDMI og DisplayPort sikrer alsidig tilslutning. Den buede formfaktor forbedrer brugerens fokus og produktivitet.

Dell UltraSharp U3425WE koster lige nu 5.934 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 2,5 % lavere end den højeste registrerede pris på 6.089 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 5.934 kr (16. juli 2026) og 6.089 kr (20. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 5.934 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Dell UltraSharp U3425WE 34" IPS 3440 x 1440 Thunderbolt 4 HDMI DisplayPort 120Hz
5.934 kr
Total: 5.934 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
34" Dell UltraSharp U3425WE 3440x1440 120Hz
5.990 kr
+ fri fragt
Total: 5.990 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Dell Ultrasharp U3425we Curved 34 tommer 3440 × 1440pixels Ips 21:9 120hz
8.249 kr
Total: 8.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Dell Ultrasharp U3425We Computer
9.329 kr
+ fri fragt
Total: 9.329 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Superprice.dk favicon
Superprice.dk
DELL UltraSharp U3425WE computerskærm 86,7 cm 3440 x 1440 pixel Wide Quad HD LCD Sort, Sølv
9.798 kr
+ 39 kr fragt
Total: 9.837 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Dell
Kategori: Computerskærme