Dell UltraSharp U2725QE

Dell UltraSharp U2725QE er en 27" 4K IPS-skærm med præcis farvegengivelse, HDR og høj lysstyrke. Skærmen understøtter 3840 x 2160 opløsning ved 120Hz og har Thunderbolt 4, HDMI og DisplayPort tilslutning. Med DisplayHDR 600 og forbedret kontrast egner den sig til både professionelle produktivitets- og kreative arbejdsgange.

Dell UltraSharp U2725QE koster lige nu 4.736 kr. En stigning på 1,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 4.688 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 4.688 kr (07. juli 2026) og 4.736 kr (21. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 4.736 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
27" Dell UltraSharp U2725QE 3840x2160 120Hz
4.736 kr
+ fri fragt
Total: 4.736 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Dell UltraSharp 27 4K Thunderbolt Hub Monitor U2725QE 27" IPS 3840 x 2160 Thunderbolt 4 HDMI DisplayPort 120Hz
4.908 kr
Total: 4.908 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Dell UltraSharp 27 U2725QE 27" 4K-skærm
5.310 kr
Total: 5.310 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Dell Ultrasharp U2725qe 27 tommer 3840 × 2160pixels Ips 16:9 120hz
5.624 kr
Total: 5.624 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
DELL UltraSharp U2725QE 27 IPS 3840 x 2160 DisplayPort HDMI USB-C 120 Hz
6.029 kr
+ fri fragt
Total: 6.029 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Superprice.dk favicon
Superprice.dk
DELL UltraSharp U2725QE computerskærm 68,6 cm 3840 x 2160 pixel 4K Ultra HD LCD Sort, Sølv
7.698 kr
+ 39 kr fragt
Total: 7.737 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Dell
Kategori: Computerskærme