Dell SE2725HM

4.6 (191 anmeldelser)

Dell SE2725HM 27-tommer skærm giver dig en imponerende visuel oplevelse med en fuld HD opløsning på 1920 x 1080 og en opdateringshastighed på 100Hz. Med IPS-panelet sikrer skærmen skarpe farver og brede betragtningsvinkler, der gør den ideel til både arbejde og underholdning. Tilslut nemt via HDMI eller VGA for fleksibel brug.

Dell SE2725HM koster lige nu 700 kr. En stigning på 1,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 688 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 688 kr (03. maj 2026) og 729 kr (25. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 700 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Dell SE2725HM 27" IPS 1920 x 1080 VGA HDMI 100Hz
700 kr
Total: 700 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Dell Se2725hm 27 tommer 1920 × 1080pixels Ips 16:9 100hz
936 kr
Total: 936 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Dell Se2725hm 27 tommer 1920 × 1080pixels Ips 16:9 100hz
1.049 kr
Total: 1.049 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
27" Dell SE2725HM 1920x1080 100Hz
1.215 kr
+ fri fragt
Total: 1.215 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Dell 27 Monitor se2725hm
2.239 kr
+ fri fragt
Total: 2.239 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Dell
Kategori: Computerskærme