Dell Pro Smart Dock SD25

4.5 (455 anmeldelser)
Dell Pro Smart Dock SD25
Bedste pris
Stabil pris
1.371kr
2.249 krSPAR 39%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Dell Pro Smart Dock SD25 er en USB-C dockingstation, der samler porte, netværk og strømforsyning til professionelle brugere. Den understøtter tilslutning af flere skærme via HDMI, DisplayPort og USB-C Alt Mode samt hurtig opladning af bærbare pc'er. Docken har både 1GbE og 2,5GbE netværksporte og flere USB-A og USB-C Gen2-porte, hvilket gør den velegnet til effektive arbejdsstationer med behov for pålidelig, kablet forbindelse.

Dell Pro Smart Dock SD25 koster lige nu 1.371 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 5,6 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.453 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.371 kr (16. juli 2026) og 1.453 kr (12. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.371 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Dell Pro Smart Dock SD25 USB-C Dockingstation
1.371 kr
Total: 1.371 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Dell Pro Smart Dock SD25 USB-C HDMI 2× DP
1.412 kr
+ fri fragt
Total: 1.412 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Dell Pro Smart Dock SD25 USB-C Dockingstation
1.649 kr
+ fri fragt
Total: 1.649 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Superprice.dk favicon
Superprice.dk
DELL Pro SD25 Ledningsført USB 3.2 Gen 2 Type-C Sort
2.098 kr
+ 35 kr fragt
Total: 2.133 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Dell Pro Smart Dock Sd25 Usb-c 3.2 Gen 2
2.249 kr
Total: 2.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Dell
Kategori: Bærbar computer dockingstationer