Dell Pro E2425HM

4.6 (125 anmeldelser)

Dell Pro E2425HM er en 24" IPS LED-skærm med Full HD opløsning på 1920 x 1080 og 100Hz opdateringshastighed. Skærmen leverer præcise farver og brede betragtningsvinkler, hvilket gør den velegnet til kontorbrug og multitasking. Med tilslutningsmuligheder som HDMI, VGA og DisplayPort er den fleksibel til forskellige opsætninger.

Dell Pro E2425HM koster lige nu 655 kr. En stigning på 0,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 652 kr. Vores prishistorik bygger på 79 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 652 kr (21. maj 2026) og 664 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 655 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Dell Pro E2425HM 24" IPS 1920 x 1080 DisplayPort HDMI 100 Hz
655 kr
Total: 655 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
24" Dell Pro E2425HM 1920x1080 100Hz
678 kr
+ 39 kr fragt
Total: 717 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Dell E2425hm 23.8 tommer 1920 × 1080pixels Ips 16:9 100hz
874 kr
Total: 874 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Dell Pro 24 Monitor e2425hm
1.449 kr
+ fri fragt
Total: 1.449 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Dell
Kategori: Computerskærme