Dell Pro Dock WD25

4.5 (359 anmeldelser)
Dell Pro Dock WD25
Bedste pris
Stabil pris
1.264kr
1.978 krSPAR 36%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Dell Pro Dock WD25 er en USB-C dockingstation, der leverer op til 100 W opladning til din bærbare via én enkelt forbindelse. Docken understøtter op til fire skærme via DP1.4 og HDMI 2.1 ved 60 Hz og har indbygget 2,5 GbE netværk med Wake-on-LAN. Seks USB Gen2-porte sikrer hurtig dataoverførsel og strøm til tilbehør. Den kompakte og låsbare konstruktion gør den velegnet til både kontor og hjemmearbejdsplads.

Dell Pro Dock WD25 koster lige nu 1.264 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 5,7 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.340 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.264 kr (16. juli 2026) og 1.340 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.264 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Dell Pro Dock WD25 USB-C Dockingstation
1.264 kr
Total: 1.264 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Dell Pro DockWD25 USB-C HDMI DP
1.301 kr
+ fri fragt
Total: 1.301 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Dell Pro Dock WD25 USB-C Dockingstation
1.539 kr
+ fri fragt
Total: 1.539 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Dell Pro Dock - Wd25 Usb 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-c, Usb-c 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
1.874 kr
Total: 1.874 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Superprice.dk favicon
Superprice.dk
DELL WD25 Ledningsført USB 3.2 Gen 2 Type-C Sort
1.978 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.017 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Dell
Kategori: Bærbar computer dockingstationer