Dell P3223QE

Dell P3223QE er en 31.5-tommers 4K-skærm, der bringer visuelle oplevelser til live med en opløsning på 3840 x 2160. Den har et IPS-panel, der sikrer præcis farvegengivelse og brede betragtningsvinkler, ideel til professionel produktivitet og hybridarbejde.

Dell P3223QE koster lige nu 3.639 kr. Stort set på niveau med den laveste registrerede pris på 3.638 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.638 kr (02. juli 2026) og 3.959 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.639 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Dell P3223QE 31.5" IPS 3840 x 2160 HDMI DisplayPort USB-C 60Hz
3.639 kr
Total: 3.639 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
31.5" Dell P3223QE 3840x2160 60Hz
3.676 kr
+ fri fragt
Total: 3.676 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Dell P3223QE 31.5 3840 x 2160 HDMI DisplayPort USB-C 60Hz Dockingskærm
4.320 kr
Total: 4.320 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Dell P Series 3840 x 2160
5.539 kr
+ fri fragt
Total: 5.539 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Dell
Kategori: Computerskærme