Dell P2725HE

4.6 (295 anmeldelser)

Dell P2725HE er en 27-tommers skærm med Fuld HD-opløsning og IPS-teknologi, der sikrer skarpe farver fra alle vinkler. Med 100Hz opdateringshastighed og alsidig USB-C tilslutning er denne skærm ideel til både kontorbrug og hjemmearbejdspladser.

Dell P2725HE koster lige nu 1.625 kr. En stigning på 0,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.614 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.614 kr (03. juni 2026) og 1.811 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.625 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Dell P2725HE 27" IPS 1920 x 1080 HDMI DisplayPort USB-C 100Hz
1.625 kr
Total: 1.625 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
27" Dell P2725HE 1920x1080 100Hz
1.666 kr
+ fri fragt
Total: 1.666 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Dell P2725he 27 tommer 1920 × 1080pixels Ips 16:9 100hz
1.749 kr
Total: 1.749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Dell P2725he 27 tommer 1920 × 1080pixels Ips 16:9 100hz
1.811 kr
Total: 1.811 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Dell 27 Pro P2725HE 27" Full HD-skærm
1.944 kr
Total: 1.944 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Superprice.dk favicon
Superprice.dk
DELL P Series P2725HE computerskærm 68,6 cm 1920 x 1080 pixel Fuld HD LCD Sort
2.738 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.777 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Dell P Series P2725He Computer
2.799 kr
+ fri fragt
Total: 2.799 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 2.5%

Specifikationer

Mærke: Dell
Kategori: Computerskærme