Dell 130W Strømadapter USB-C

Dell 130W USB-C strømadapter sikrer hurtig og effektiv opladning af din bærbare computer. Med et vendbart USB-C-stik og praktisk LED-strømindikator er den ideel til både hjemmet og kontoret. Det kompakte design gør den nem at tage med på farten.

Dell 130W Strømadapter USB-C koster lige nu 507 kr. En stigning på 6,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 475 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 475 kr (19. april 2026) og 518 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 507 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Dell Strømadapter AC / USB-C 130Watt
507 kr
Total: 507 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Dell USB-C 130W Power Adapter
515 kr
+ 39 kr fragt
Total: 554 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Dell Tm7mv Strømadapter Og Vekselret Indendørs 130 W Sort 130w
686 kr
Total: 686 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Dell Tm7mv Strømadapter Og Vekselret Indendørs 130 W Sort 130w
686 kr
Total: 686 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Dell Strømadapter AC / USB-C
689 kr
+ fri fragt
Total: 689 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Dell 130 W USB-C-strømadapter – original strømadapter fra
754 kr
Total: 754 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Superprice.dk favicon
Superprice.dk
DELL TM7MV 130W USB-C Oplader
838 kr
+ 35 kr fragt
Total: 873 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 3.3%

Specifikationer

Mærke: Dell
Kategori: Strømforsyninger og opladere