Defunc Mondo BT Højttaler Large

Bedste pris
Stabil pris
1.960kr
2.999 krSPAR 35%
hos Gucca.dk
På lagerLaveste

Defunc Mondo BT Højttaler Large er skabt med skandinavisk design og svensk lyddesign. Denne højttaler i messing og sort leverer kvalitetslyd til enhver lejlighed, og dens stil passer perfekt ind i moderne hjem.

Defunc Mondo BT Højttaler Large koster lige nu 1.960 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 2,0 % lavere end den højeste registrerede pris på 2.000 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.960 kr (14. april 2026) og 2.000 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.960 kr hos Gucca.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Mondo By Defunc Bt Højttaler Large Guld/sort
1.960 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.000 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Mondo by Defunc BT-højttaler stor guld/sort
2.036 kr
Total: 2.036 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
defunc Mondo BT Højttaler Large Messing/Sort
2.999 kr
+ fri fragt
Total: 2.999 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Mondo BT Højttaler Large Messing/Sort Bluetooth højttaler
2.999 kr
+ 49 kr fragt
Total: 3.048 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: mondo by defunc
Kategori: Højttalere