Deerhunter Sheffield Striktrøje

Deerhunter Sheffield Striktrøje er lavet af en behagelig lammeuldsblanding tilsat elastan, der sikrer holdbarhed og pasform. Med sine ruskindsforstærkninger på skuldre og albuer er den både stilfuld og praktisk. Ideel til jagt eller hverdagsbrug, hvor komfort og elegance ønskes.

Deerhunter Sheffield Striktrøje koster lige nu 359 kr. En stigning på 20,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 299 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 299 kr (31. marts 2026) og 549 kr (27. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 359 kr hos Friluft DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Friluft DK favicon
Friluft DK
Deerhunter Sheffield strik med rund hals M
359 kr
Total: 359 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Almas Park & Fritid favicon
Almas Park & Fritid
Deerhunter Sheffield Strik rund hals Dark Elm M
549 kr
+ fri fragt
Total: 549 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Wolf Tactical favicon
Wolf Tactical
Deerhunter Sheffield Striktrøje med rund hals herre M
549 kr
+ 39 kr fragt
Total: 588 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Armytags favicon
Armytags
Deerhunter Sheffield Striktrøje, Rund Hals Dark Elm Medium
599 kr
+ fri fragt
Total: 599 kr
På lager
Leveringstid: 5-20 hverdage
Køb nu
Handelshuset Aulum favicon
Handelshuset Aulum
Deerhunter Sheffield Striktrøje, Rund Hals
599 kr
+ 45 kr fragt
Total: 644 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Jagt Jakt favicon
Jagt Jakt
Sheffield Strik med rund hals
600 kr
+ fri fragt
Total: 600 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
HUNTERS´ POINT ApS favicon
HUNTERS´ POINT ApS
Deerhunter Sheffield Strik med rund hals
799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 838 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 3 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 34.6%

Specifikationer

Mærke: Deerhunter
Kategori: Skjorter og toppe