Deerhunter PRO Gamekeeper Jakke

4.8 (430 anmeldelser)
Deerhunter PRO Gamekeeper Jakke
Bedste pris
Stabil pris
1.399kr
1.899 krSPAR 26%
hos Friluft DK
På lagerFri fragtLaveste

Deerhunter PRO Gamekeeper Jakke er skabt til den dedikerede jæger. Med en Deer-Tex Performance Shell membran sikrer jakken optimal beskyttelse mod vind og vejr. Den er både vandtæt og åndbar, hvilket gør den ideel til lange dage i naturen. Tapede syninger forhindrer fugt i at trænge ind, mens designet giver fuld bevægelsesfrihed. Perfekt til professionelle, der kræver det bedste af deres udstyr.

Deerhunter PRO Gamekeeper Jakke koster lige nu 1.399 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.399 kr (16. april 2026) og 1.399 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.399 kr hos Friluft DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Friluft DK favicon
Friluft DK
Deerhunter Pro Gamekeeper jakke 3XL
1.399 kr
Total: 1.399 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
HUNTERS´ POINT ApS favicon
HUNTERS´ POINT ApS
Deerhunter Pro Gamekeeper Jakke
1.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 3 dage
Køb nu
Wolf Tactical favicon
Wolf Tactical
Deerhunter PRO Gamekeeper Jakke herre XXXL Turf
1.699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.738 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Pro Outdoor favicon
Pro Outdoor
Deerhunter Mens Pro Gamekeeper Jacket, Turf
1.840 kr
+ fri fragt
Total: 1.840 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Armytags favicon
Armytags
Deerhunter PRO Gamekeeper Anorak Turf 3X-Large
1.899 kr
+ fri fragt
Total: 1.899 kr
På lager
Leveringstid: 5-20 hverdage
Køb nu
Jagt Jakt favicon
Jagt Jakt
Deerhunter Pro Gamekeeper jakke
1.899 kr
+ fri fragt
Total: 1.899 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu
Handelshuset Aulum favicon
Handelshuset Aulum
Deerhunter PRO Gamekeeper Jakke
1.899 kr
+ 45 kr fragt
Total: 1.944 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Deerhunter
Kategori: Frakker og jakker
aktivitetsstype: Jagt/skydning
funktioner: Med hætte, Regnjakke, Vandtæt, With Sealed Seams, With Two-way Zipper
lukkemekanisme: Lynlås
årstid: Efterår, Forår, Vinter