Dbramante1928 Silkeborg 15 Computertaske

Dbramante1928 Silkeborg computertaske til 15" laptops kombinerer elegance med funktionalitet. Håndlavet i fuldkornet læder, tilbyder tasken en minimalistisk stil med essentiel beskyttelse til din bærbare. Perfekt til professionelle, der værdsætter både design og praktik.

Dbramante1928 Silkeborg 15 Computertaske koster lige nu 436 kr. En stigning på 18,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 368 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 368 kr (25. juni 2026) og 528 kr (18. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 436 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
dbramante1928 Silkeborg Laptoptaske til Laptop 15" | Brun
436 kr
+ 39 kr fragt
Total: 475 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
15 Laptop Bag Silkeborg , Golden Tan
511 kr
+ fri fragt
Total: 511 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Dbramante1928 Silkeborg 15" Computertaske Læder
550 kr
+ 40 kr fragt
Total: 590 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
dbramante1928 Silkeborg 15 Laptop-taske
812 kr
Total: 812 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 12.4%

Specifikationer

Mærke: dbramante1928
Kategori: Kufferter og tasker