Dbramante1928 Silkeborg 13" Laptop Bag

Bedste pris
Stabil pris
442kr
889 krSPAR 50%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Dbramante1928 Silkeborg 13" Laptop Bag kombinerer elegance og funktionalitet i sit tidløse design. Lavet af ægte læder, tilbyder denne taske essentiel beskyttelse og stil til din 13-tommer laptop. Perfekt til professionelle og studerende, der værdsætter minimalistisk design og høj kvalitet.

Dbramante1928 Silkeborg 13" Laptop Bag koster lige nu 442 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 22,2 % lavere end den højeste registrerede pris på 568 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 442 kr (13. maj 2026) og 568 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 442 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
dbramante1928 Silkeborg Laptoptaske til Laptop 13" | Brun
442 kr
+ 39 kr fragt
Total: 481 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
13 Laptop Bag Silkeborg , Golden Tan
451 kr
+ fri fragt
Total: 451 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
dbramante1928 13 Laptop-taske Silkeborg
494 kr
Total: 494 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Dbramante1928 13 Laptop Bag Silkeborg
510 kr
+ 40 kr fragt
Total: 550 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
dbramante1928 Silkeborg 13" Golden tan (2nd
889 kr
+ fri fragt
Total: 889 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: dbramante1928
Kategori: Dokumentmapper