Dbramante1928 Silkeborg 13"

Bedste pris
Stabil pris
410kr
889 krSPAR 54%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Dbramante1928 Silkeborg 13" laptop taske er en elegant og minimalistisk taske fremstillet af bæredygtigt fuldnarvet læder. Den byder på stilfuld beskyttelse til din bærbare computer op til 13" og er ideel til både arbejde og hverdag. Med dens tidløse design er denne taske en praktisk og stilfuld følgesvend.

Dbramante1928 Silkeborg 13" koster lige nu 410 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 7,2 % lavere end den højeste registrerede pris på 442 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 410 kr (05. maj 2026) og 442 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 410 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
dbramante1928 Silkeborg Laptoptaske til Laptop 13" | Sort
410 kr
+ 39 kr fragt
Total: 449 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
13 Laptop Bag Silkeborg , Black
451 kr
+ fri fragt
Total: 451 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
dbramante1928 13 Laptop-taske Silkeborg
459 kr
Total: 459 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Dbramante1928 13 Laptop Bag Silkeborg
470 kr
+ 40 kr fragt
Total: 510 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
dbramante1928 Silkeborg 13" Black
889 kr
+ fri fragt
Total: 889 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: dbramante1928
Kategori: Computercovers