dbramante1928 Rosenborg PC taske 16"

Bedste pris
Stabil pris
828kr
1.419 krSPAR 42%
hos Officely.dk
På lagerFri fragtLaveste

Oplev en kombination af stil og funktionalitet med dbramante1928 Rosenborg PC taske. Håndlavet af bæredygtigt fuldnarvet læder, beskytter den din bærbare computer op til 16" med elegance. Perfekt til daglig transport eller professionel brug.

dbramante1928 Rosenborg PC taske 16" koster lige nu 828 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 12,4 % lavere end den højeste registrerede pris på 945 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 828 kr (24. juni 2026) og 945 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 828 kr hos Officely.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Officely.dk favicon
Officely.dk
16 Laptop Bag Rosenborg , Tan
828 kr
+ fri fragt
Total: 828 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
dbramante1928 Rosenborg Laptoptaske til Laptop 16" | Brun
838 kr
+ 39 kr fragt
Total: 877 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Dbramante1928 Rosenborg 16" Computertaske Læder
1.150 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.190 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
dbramante1928 Rosenborg PC taske 16"
1.159 kr
Total: 1.159 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
dbramante1928 Rosenborg 16" Tan
1.419 kr
+ fri fragt
Total: 1.419 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: dbramante1928
Kategori: Dokumentmapper