Dbramante1928 Rosenborg 2nd Gen

4.0 (1 anmeldelse)

Dbramante1928 Rosenborg 2nd Gen er en elegant laptoptaske i bæredygtigt kernelæder, designet til bærbare op til 14". Den har flere opbevaringsrum og en beskyttende lomme til din laptop. Tasken er håndlavet med fokus på kvalitet og funktionalitet og kommer med en justerbar skulderrem for komfort.

Dbramante1928 Rosenborg 2nd Gen koster lige nu 862 kr. En stigning på 15,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 750 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 750 kr (05. maj 2026) og 1.120 kr (19. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 862 kr hos Officely.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Officely.dk favicon
Officely.dk
14 Laptop Bag Rosenborg , Tan
862 kr
+ fri fragt
Total: 862 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
dbramante1928 Rosenborg Laptoptaske til Laptop 14" | Brun
886 kr
+ 39 kr fragt
Total: 925 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Dbramante1928 Rosenborg 14 Laptop Bag
1.080 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.120 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
dbramante1928 Rosenborg 14 taske til bærbar computer
1.450 kr
Total: 1.450 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
dbramante1928 Rosenborg 14" Tan
1.519 kr
+ fri fragt
Total: 1.519 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: dbramante1928
Kategori: Dokumentmapper
materiale: Læder