Dbramante1928 Rosenborg 14 Laptop Bag

Oplev stil og funktionalitet med Dbramante1928 Rosenborg laptoptaske, håndlavet af bæredygtigt fuldnarvet læder. Tasken har et rummeligt hovedrum opdelt i to sektioner, perfekt til en laptop op til 14 tommer, samt ekstra lommer til organisering af dine ting. Det tidløse design gør denne taske til en ideel følgesvend i både professionelle og personlige sammenhænge.

Dbramante1928 Rosenborg 14 Laptop Bag koster lige nu 862 kr. En stigning på 32,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 649 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 649 kr (09. juni 2026) og 862 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 862 kr hos Officely.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Officely.dk favicon
Officely.dk
14 Laptop Bag Rosenborg , Black
862 kr
+ fri fragt
Total: 862 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
dbramante1928 Rosenborg 14 taske til bærbar computer
939 kr
Total: 939 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Dbramante1928 Rosenborg 14 Laptop Bag
970 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.010 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
dbramante1928 Rosenborg PC taske 14"
1.118 kr
Total: 1.118 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
dbramante1928 Rosenborg Laptoptaske til Laptop 14" | Sort
1.118 kr
+ fri fragt
Total: 1.118 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: dbramante1928
Kategori: Dokumentmapper