Dbramante1928 Re-charge Vægoplader Gan

Dbramante1928 Re-charge vægopladeren er perfekt til den moderne livsstil. Lavet af 100% genbrugsplast, tilbyder den hurtig og stabil opladning via tre USB-C porte med op til 140 watt. Den stilfulde og kompakte oplader sikrer, at du altid har pålidelig strøm til dine enheder, uanset om du er hjemme eller på farten.

Dbramante1928 Re-charge Vægoplader Gan koster lige nu 690 kr. En stigning på 3,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 670 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 670 kr (05. maj 2026) og 690 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 690 kr hos Gucca.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Dbramante1928 Re-charge Vægoplader Gan
690 kr
+ 40 kr fragt
Total: 730 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
dbramante1928 Re-charge vægoplader GaN USB-C 140W+100W+18W EU
696 kr
Total: 696 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
Re-charge Wall Charger GaN USB-C 140W+100W+18W EU, White
894 kr
+ fri fragt
Total: 894 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
dbramante1928 re-charge power adapter USB 24 pin USB-C 140 Watt
999 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.038 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
dbramante1928 re-charge Pro EU W. Charger
1.019 kr
+ fri fragt
Total: 1.019 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: dbramante1928
Kategori: Strømforsyninger og opladere