Dbramante1928 Nordborg 15" Black

Dbramante1928 Nordborg er en elegant laptoptaske, håndlavet af bæredygtigt kernelæder, der kombinerer klassisk design med moderne funktionalitet. Med flere opbevaringsrum, herunder en beskyttende lomme, er den ideel til laptops op til 15". Tasken er designet i Danmark og har en justerbar skulderrem, hvilket gør den perfekt til både arbejdet og rejsen.

Dbramante1928 Nordborg 15" Black koster lige nu 747 kr. En stigning på 3,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 724 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 724 kr (16. juni 2026) og 747 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 747 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
dbramante1928 Nordborg Laptoptaske til Laptop 15" | Sort
747 kr
+ 39 kr fragt
Total: 786 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
15 Laptop Bag Nordborg , Black
862 kr
+ fri fragt
Total: 862 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Dbramante1928 Nordborg 15
920 kr
+ 40 kr fragt
Total: 960 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
dbramante1928 Nordborg 15 klassisk computertaske
956 kr
Total: 956 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
dbramante1928 Nordborg 15" Black
1.759 kr
+ fri fragt
Total: 1.759 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: dbramante1928
Kategori: Dokumentmapper
materiale: Læder