dbramante1928 Kronborg 16" Laptop Bag

dbramante1928 Kronborg 16" Laptop Bag er en rummelig og funktionel computertaske med et tidløst design. Tasken har flere velorganiserede opbevaringsrum, herunder en beskyttende lomme til din MacBook eller PC. Den er velegnet til hverdagsbrug og giver praktisk luksus med fokus på både stil og funktionalitet.

dbramante1928 Kronborg 16" Laptop Bag koster lige nu 952 kr. En stigning på 14,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 831 kr. Vores prishistorik bygger på 48 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 831 kr (21. juni 2026) og 955 kr (13. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 952 kr hos Officely.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Officely.dk favicon
Officely.dk
16 Laptop Bag Kronborg , Black
952 kr
+ fri fragt
Total: 952 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
dbramante1928 Kronborg 16" Laptop Bag
990 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.029 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Computertaske Dbramante 16´´ Laptop Bag
1.626 kr
+ fri fragt
Total: 1.626 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
dbramante1928 Kronborg 16" Black
1.679 kr
+ fri fragt
Total: 1.679 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Redoffice Konpap