Dbramante1928 Kastrup 2 Weekendtaske

Dbramante1928 Kastrup 2 Weekendtaske kombinerer klassisk design med praktisk rummelighed. Ideel til korte ture, tilbyder tasken stil og funktionalitet i ét, med holdbar læderkonstruktion.

Dbramante1928 Kastrup 2 Weekendtaske koster lige nu 951 kr. En stigning på 0,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 950 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 950 kr (05. maj 2026) og 1.100 kr (19. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 951 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
dbramante1928 Kastrup 2 Travel Bag
951 kr
+ 39 kr fragt
Total: 990 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Dbramante1928 Kastrup 2 Weekendtaske Gen 2
1.060 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.100 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
Kastrup 2 Weekender Bag , Black
1.466 kr
+ fri fragt
Total: 1.466 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
dbramante1928 Dbramante 1928 Kastrup 2 Weekender-taske
1.794 kr
Total: 1.794 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: dbramante1928
Kategori: Duffeltasker