Dbramante1928 Fifth Avenue 15"

Dbramante1928 Fifth Avenue er den perfekte ledsager til din bærbare computer. Denne stilfulde, håndlavede laptop-taske er fremstillet af bæredygtigt genbrugsplast og byder på en polstret indvendig lomme for ekstra beskyttelse. Med dobbelt lynlåslukning og praktiske opbevaringsrum, holder den dine ejendele organiseret og sikret.

Dbramante1928 Fifth Avenue 15" koster lige nu 368 kr. En stigning på 5,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 350 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 350 kr (16. april 2026) og 368 kr (10. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 368 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
dbramante1928 Fifth Avenue Laptoptaske til Laptop 15" | Sort
368 kr
+ 39 kr fragt
Total: 407 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Dbramante1928 15" Computertaske Sort
400 kr
+ 40 kr fragt
Total: 440 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
dbramante1928 Fifth Avenue 15 Laptop-taske PURE
401 kr
Total: 401 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
15 Laptop Bag Fifth Avenue PURE , Black
636 kr
+ fri fragt
Total: 636 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: dbramante1928
Kategori: Kufferter og tasker