dbramante1928 Amalienborg 15" Sort

dbramante1928 Amalienborg computertaske kombinerer tidløs elegance med funktionalitet. Fremstillet i holdbart sort læder, beskytter tasken din laptop mod stød og ridser og giver ekstra opbevaringsplads til tilbehør. Perfekt til den stilbevidste professionelle, der ønsker en praktisk løsning til transport af sin 15" laptop.

dbramante1928 Amalienborg 15" Sort koster lige nu 554 kr. En stigning på 3,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 537 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 537 kr (12. juni 2026) og 632 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 554 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
dbramante1928 Amalienborg Laptoptaske til Laptop 15" | Sort
554 kr
+ 39 kr fragt
Total: 593 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
15 Laptop Bag Amalienborg , Black
632 kr
+ fri fragt
Total: 632 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
dbramante1928 Amalienborg 15" Black (2nd
1.169 kr
+ fri fragt
Total: 1.169 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
Computertaske Dbramante Amalienborg 15" Sort Læder
1.263 kr
+ fri fragt
Total: 1.263 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 1.6%

Specifikationer

Mærke: dbramante1928
Kategori: Dokumentmapper