Davidoff Cool Water Woman 100 ml

Bedste pris
Faldet 23.9%
159kr
292 krSPAR 46%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Davidoff Cool Water Woman Eau de Toilette er en frisk, floral duft inspireret af havets sensualitet. Den åbner med forfriskende noter af vandmelon og ananas, og afsluttes med et elegant floralt hjerte. Perfekt til kvinder, der ønsker en ren og feminin duft.

Davidoff Cool Water Woman 100 ml koster lige nu 159 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 23,9 % lavere end den højeste registrerede pris på 209 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 159 kr (27. maj 2026) og 209 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 159 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Davidoff Cool Water Woman EDT 100 ml
159 kr
+ 39 kr fragt
Total: 198 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Davidoff Cool Water Woman Edt 100ml
212 kr
Total: 212 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Davidoff Cool Water Women 100 ml
229 kr
+ 39 kr fragt
Total: 268 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Davidoff Cool Water Woman Edt 100 Ml
230 kr
+ 40 kr fragt
Total: 270 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Davidoff Cool Water Woman Eau de Toilette 100 ml
249 kr
+ 79 kr fragt
Total: 328 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Davidoff Cool Water Woman Eau De Toilette 100 ml
279 kr
+ 39 kr fragt
Total: 318 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Stylingagenten DK favicon
Stylingagenten DK
Davidoff Cool Water Woman Edt 100ml
292 kr
Total: 292 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 23.9%

Specifikationer

Mærke: Davidoff
Kategori: Parfume og eau de cologne