Davidoff Cool Water Men 40 ml

Davidoff Cool Water Men er en klassisk Eau de Toilette med en frisk og aromatisk duft. Med noter af saltvand, mint og lavendel fremhæver den maskulinitet og elegance. Perfekt til manden, der ønsker en energisk og sanselig duft hele dagen.

Davidoff Cool Water Men 40 ml koster lige nu 137 kr. En stigning på 22,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 112 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 112 kr (20. maj 2026) og 137 kr (19. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 137 kr hos Teknikproffset DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Davidoff Cool Water Man Edt 40ml
137 kr
Total: 137 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Davidoff Cool Water 40 ml
146 kr
+ 39 kr fragt
Total: 185 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Davidoff Cool Water Men 40 ml
149 kr
+ 39 kr fragt
Total: 188 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Davidoff Herreparfume Cool Water Edt 40 Ml
160 kr
+ 40 kr fragt
Total: 200 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Davidoff Cool Water Eau de Toilette til mænd 40 ml
179 kr
+ 79 kr fragt
Total: 258 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Stylingagenten DK favicon
Stylingagenten DK
Davidoff Cool Water Man Edt 40ml
285 kr
Total: 285 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Davidoff Cool Water Man EDT 40 ml
292 kr
+ 39 kr fragt
Total: 331 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Davidoff Cool Water Man Eau De Toilette 40 ml
327 kr
Total: 327 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 22.3%

Specifikationer

Mærke: Davidoff
Kategori: Parfume og eau de cologne