Datalogic Gryphon GD4590

4.8 (10 anmeldelser)

Med Datalogic Gryphon GD4590 får du en alsidig og pålidelig stregkodescanner, der håndterer både 1D og 2D koder. Dens robuste design og stødsikre beskyttelse gør den ideel til krævende miljøer. Den brede læsevinkel og flere grænsefladeoptioner sikrer effektiv håndtering af scanningsopgaver.

Datalogic Gryphon GD4590 koster lige nu 953 kr. En stigning på 2,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 934 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 934 kr (21. juli 2026) og 1.569 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 953 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Datalogic Gryphon I GD4590 Stregkodescanner
953 kr
Total: 953 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Datalogic Gryphon GD4590 2D Wired Barcode Scanner
971 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.010 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Datalogic Gryphon I GD4590 Stregkodescanner
1.299 kr
+ fri fragt
Total: 1.299 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Datalogic Gryphon, Streckkodsläsare, GD4590, Trådad
1.393 kr
Total: 1.393 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Datalogic Gryphon Gd4590 2d Multi-if Sort
2.244 kr
Total: 2.244 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Datalogic Gryphon Gd4590 2d Multi-if Sort
2.744 kr
Total: 2.744 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Datalogic
Kategori: Stregkodescannere