Dansk Farmaceutisk Industri Algebaseret Vegetabilsk Omega-3

Dansk Farmaceutisk Industri præsenterer en bæredygtig, vegetabilsk kilde til omega-3. Fremstillet af marine alger, tilbyder disse kapsler en ren kilde til essentielle fedtsyrer DHA og EPA uden fisk. Perfekt til dem, der søger et plantebaseret alternativ til traditionelle fiskeolier.

Dansk Farmaceutisk Industri Algebaseret Vegetabilsk Omega-3 koster lige nu 289 kr. En stigning på 1,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 284 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 284 kr (18. april 2026) og 289 kr (22. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 289 kr hos Helsegrossisten.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Helsegrossisten.dk favicon
Helsegrossisten.dk
DFI Vegetabilsk Omega-3 180 kaps.
289 kr
+ 34 kr fragt
Total: 323 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Dansk Farmaceutisk Industri Algebaseret Vegetabilsk Omega-3
292 kr
+ fri fragt
Total: 292 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Økologisk-Supermarked favicon
Økologisk-Supermarked
Omega-3 vegetabilsk 180 kap Dansk Farmaceutisk Industri
351 kr
+ 59 kr fragt
Total: 410 kr
På lager
Leveringstid: Afsendes inden for 1-3 hverdage
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
Omega-3 vegetabilsk algeolie, 180kap.
375 kr
+ 35 kr fragt
Total: 409 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Duft og Natur favicon
Duft og Natur
Omega-3 vegetabilsk 180 kapsler
450 kr
+ 39 kr fragt
Total: 489 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Berthelsen
Kategori: Sundhed og skønhed