Dansani Match brusevæg model D

Dansani Match brusevæg model D forener elegance og funktionalitet i dit badeværelse. Med en robust aluminiumsprofil og 6 mm sikkerhedsglas giver den en stilfuld og sikker badeoplevelse.

Dansani Match brusevæg model D koster lige nu 1.993 kr. En stigning på 5,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.889 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.889 kr (16. april 2026) og 2.099 kr (08. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.993 kr hos BilligVVS DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Dansani Match Fast vg, 200 cm, 87-89 cm, klart glas
1.993 kr
+ 99 kr fragt
Total: 2.092 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Dansani Match brusevæg, model D, 87 cm, klart glas, satin profil
1.993 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.492 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Dansani Match brusevæg, model D, 87 cm, klart glas, satin profil
2.056 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.555 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Dansani Match brusevæg, model D, 87 cm, klart glas, satin profil
2.099 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.598 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Dansani match d-fast væg 87-89 cm satin/klar
2.357 kr
+ fri fragt
Total: 2.357 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Dansani Fast væg 197,8x87-89cm Satin profil/klart glas
2.519 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.598 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Dansani
Kategori: Sanitetsinstallationer