Dansani Match brusedør model B

Dansani Match brusedør model B er en pladsbesparende foldedør i klart glas med satin profil. Døren kan foldes indad for at optage mindst mulig plads og er velegnet til mindre badeværelser. Den kan fungere enkeltvis eller kombineres med andre løsninger for fleksibel bruseafskærmning. Vendbar og nem at vedligeholde, hvilket gør den praktisk i hverdagen.

Dansani Match brusedør model B koster lige nu 2.445 kr. En stigning på 5,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.308 kr. Vores prishistorik bygger på 65 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.308 kr (03. juli 2026) og 2.476 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.445 kr hos BilligVVS DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Dansani Match brusedør, model B, 67 cm, klart glas, satin profil
2.445 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.944 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Dansani Match B-foldedr, 67-69 cm, satin/klar glas
2.476 kr
+ 99 kr fragt
Total: 2.575 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Dansani Match brusedør, model B, 67 cm, klart glas, satin profil
2.599 kr
+ 499 kr fragt
Total: 3.098 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Dansani Match brusedør, model B, 67 cm, klart glas, satin profil
2.647 kr
+ 499 kr fragt
Total: 3.146 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Dansani match b-foldedør 67-69 cm satin/klar 1 låge
2.670 kr
+ fri fragt
Total: 2.670 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gulv og Flise Eksperten DK favicon
Gulv og Flise Eksperten DK
Foldedør Dansani Match B 180 grader Klart Glas 200x70 cm
2.896 kr
Total: 2.896 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Dansani