Dansani Match brusedør model A 67 cm

Bedste pris
Stabil pris
1.889kr
2.519 krSPAR 25%
hos BilligVVS DK
På lagerLaveste

Dansani Match brusedør model A 67 cm er en vendbar svingdør, der kombinerer æstetik og funktionalitet til badeværelset. Døren er fremstillet med sikkerhedsglas og har en stærk aluminiumsprofil. Den er nem at vedligeholde og kan tilpasses forskellige indretninger, hvilket gør den velegnet til mange typer badeværelser.

Dansani Match brusedør model A 67 cm koster lige nu 1.889 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 6,1 % lavere end den højeste registrerede pris på 2.012 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.889 kr (12. juli 2026) og 2.012 kr (30. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.889 kr hos BilligVVS DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Dansani Match brusedør, model A, 67 cm, klart glas, satin profil
1.889 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.388 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Dansani Match Brusedr, 200 cm, 67-69 cm, klart glas
1.963 kr
+ 99 kr fragt
Total: 2.062 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Dansani Match brusedør, model A, 67 cm, klart glas, satin profil
2.059 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.558 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Dansani Match brusedør, model A, 67 cm, klart glas, satin profil
2.099 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.598 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Dansani match a-svingdør 67-69 cm satin/klar 1 låge
2.223 kr
+ fri fragt
Total: 2.223 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Dansani Brusedør, 200x67-69 cm Satin profil/klart glas
2.519 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.598 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Dansani