Dansani Match brusedør model A

Dansani Match brusedør model A er en vendbar svingdør i klart 6 mm sikkerhedsglas med satin aluminiumsprofil. Døren måler 200 cm i højden og passer til en bredde på 87-89 cm. Den kan monteres med hængsling til både højre og venstre, hvilket giver fleksibilitet i badeværelset. Nem vedligeholdelse og et stilrent design gør den velegnet til moderne brusemiljøer.

Dansani Match brusedør model A koster lige nu 1.999 kr. En stigning på 5,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.899 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.899 kr (09. maj 2026) og 2.059 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.999 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Dansani Match Brusedr, 200 cm, 87-89 cm, klart glas
1.999 kr
+ 99 kr fragt
Total: 2.098 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Dansani Match brusedør, model A, 87 cm, klart glas, satin profil
2.059 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.558 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Dansani Match brusedør, model A, 87 cm, klart glas, satin profil
2.099 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.598 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Dansani Match brusedør, model A, 87 cm, klart glas, satin profil
2.253 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.752 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Dansani match a-svingdør 89-91 cm satin/klar 1 låge
2.264 kr
+ fri fragt
Total: 2.264 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Scanbad Brusedør A 87-89 Cm Satin/klar200cm
2.299 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.348 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Dansani Brusedør, 200x87-89 cm Satin profil/klart glas
2.519 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.598 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Dansani