Danfoss SSM Manifoldsæt 2+2

Danfoss SSM manifoldsæt sikrer effektiv gulvvarmestyring med to kredse, der fordeler varmen jævnt. Lavet af robust rustfrit stål, er denne manifold udstyret med en integreret udlufter og funktion for påfyldning og aftapning, hvilket gør installation og vedligeholdelse enkel.

Danfoss SSM Manifoldsæt 2+2 koster lige nu 1.010 kr. En stigning på 9,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 920 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 920 kr (30. maj 2026) og 1.035 kr (09. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.010 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Danfoss gulvvarmemanifold 2+2 SSM
1.010 kr
+ fri fragt
Total: 1.010 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Danfoss SSM manifoldst, 2+2 m/endestykke
1.096 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.135 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Danfoss SSM 1" gulvvarme fordelerrør, 2 kredse
1.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 70-75 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Danfoss SSM 1" gulvvarme fordelerrør, 2 kredse
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 70-75 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Danfoss SSM 1" gulvvarme fordelerrør, 2 kredse
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 70-75 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Danfoss SSM manifoldsæt 1 2+2
1.235 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.314 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 9.8%

Specifikationer

Mærke: Danfoss
Kategori: Rørventiler