Danfoss SSM gulvvarmemanifold 6+6

Danfoss SSM gulvvarmemanifold er fremstillet i rustfrit stål og giver optimal styring af gulvvarme. Den har 6 udgange til varmekredse og inkluderer en indbygget udlufter samt funktioner til påfyldning og aftapning. Perfekt til effektiv og pålidelig varmefordeling i hjemmet.

Danfoss SSM gulvvarmemanifold 6+6 koster lige nu 1.999 kr. En stigning på 7,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.862 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.862 kr (30. maj 2026) og 2.026 kr (09. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.999 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Danfoss SSM 1" gulvvarme fordelerrør, 6 kredse
1.999 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.038 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Danfoss gulvvarmemanifold 6+6 SSM
2.038 kr
+ fri fragt
Total: 2.038 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Danfoss SSM manifoldst, 6+6 m/endestykke
2.144 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.183 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Ssm Manifoldsæt 6+6 M/Endestykke
2.260 kr
+ 64 kr fragt
Total: 2.324 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Danfoss SSM manifoldsæt 1 6+6
2.465 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.544 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Danfoss SSM 1" gulvvarme fordelerrør, 6 kredse
2.799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.838 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Danfoss SSM 1" gulvvarme fordelerrør, 6 kredse
3.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 7.4%

Specifikationer

Mærke: Danfoss
Kategori: Rørventiler